خانه مناسبت ها روز درختکاری روز دوستی با زیبارویان طبیعت

روز درختکاری روز دوستی با زیبارویان طبیعت

2 ثانیه خوانده شده
0
0
188

به نیمه اسفندماه که می رسیم، عبارتی خاص بر روی صفحه تقویم به چشم مان می خورد: روز درختکاری؛ روزی که باید دست دوستی به سوی طبیعت دراز کنیم و پیوندی عمیق و محکم را با آن برقرار سازیم. وقت آن است که این استوار قامتان را ارج نهیم و به پاس خدماتی که همواره به انسان کرده اند، سپاسگزارشان باشیم.  امسال شاهد اتفاق خوبی در شهرمان ، انارک هستیم . در حدود ششصد نهال توسط شهرداری انارک و  اداره منابع طبیعی شهرستان نایین  در پارک جنگلی انارک کاشته شد اما زیبایی آن صد چندان می شود وقتی با مشارکت مردمی همراه می شویم،امروز همه آمده بودند تا نهالی بکارند و جانی دوباره بر دل کویر بخشند  ،چه زیباست این دوستی با طبیعت ….

از ویزگیهای قابل توجه این روز مشارکت مسئولین درکنار مردم بود از شهردار محترم شهر انارک گرفته تا اعضای محترم شورای اسلامی ،پرسنل زحمت کش  شهرداری و آتش نشانی ،دانش آموزان ، مدیر  و دبیر مدرسه شهید مطهری و فرخی ،بسیج خواهران و برادران شهر انارک  و دیگر عزیزان همه با هم آستین همت بالا زده و در آبادانی انارک می کوشیدند .

 


 
 

 

 

با تشکر ویژه  از  امام جماعت محترم شهر انارک ،بخشدار محترم بخش انارک ، رییس اداره منابع طبیعی شهرستان نایین و هیات همراه همچنین فرمانده و پرسنل نیروی انتظامی بخش انارک و اعضای محترم انجمن حامیان حیات وحش انارک که با حضورشان گرما بخش این مراسم بودند.

 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده admin
بارگذاری بیشتر در مناسبت ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

ایام غم بار ماه محرم و شهادت مظلومانه سید و سالار شهیدان ، حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام تسلیت باد